NO* Burcantiks

SP (N) Kattehula`s Lynx

 KLUBB  DATO  DOMMER  KL  RESULTAT
Katteklubben Midt-Norge 18.07.09 Karl Preiss  12  EX1 
Sunnmørskatten  05.09.09  Berta Nemcova 11  EX1 
Sunnmørskatten  06.09.09  Elena Noskova  11  EX1 
Adelkatten  05.12.10  Marie Westerlund  11  EX1, NOM, BIS 
Adelkatten 06.12.10  Barbro Helmer  11  EX1, NOM, BIS  
Trønderkatten  27.03.10  Alexey Shchukin  10  EX1, CAP 
Trønderkatten  28.03.10  Sirpa Lindeløf  10  CAP, NOM 
Storsjøkatten  01.05.10  Monica Bokstrøm  10  CAP, Premier 
Storsjøkatten  02.05.10  Jorge Flechter  CAPIB, NOM, BIS 
Katteklubben Midt-Norge  03.07.10  Karl Preiss  8 EX1, CAPIB, beste klubbkatt kat. 3
Katteklubben Midt-Norge  04.07.10  Anne gro Edstrøm   Int Premier, beste klubbkatt kat. 3 
Telemark Rasekattklubb  24.07.10  Aina hauge  CAGPIB, NOM 
Telemark Rasekattklubb  25.07.10  Anne Gro Edstrøm  CAGPIB 
Vestkystkatten  31.07.10  Lili Anciau  CAGPIB, NOM, BIS  
Vestkystkatten 01.08.10  Carl Kristian Gulsett  CAGPIB, NOM, BIS  
SWS  11. og 12. 09.10  Marek Chadaj  CAGPIB 
Sundsvalls Kattklubb  22.01.11 

Catharina Modahl Nilsson

CAGPIB, NOM 
Sundsvalls Kattklubb  23.01.11  Marianne Roth  CAGPIB 
Trønderkatten  16.04.11  Wayne Trevathan Grand Internasjonal Premier, NOM 
Trønderkatten  17.04.11  Anne Gro Edstrøm  CAPS 
Storsjøkatten  30.04.11  Charles Spijker  CAPS 
Storsjøkatten  01.05.11  Alexey Shchukin  CAPS 
Katteklubben Midt-Norge  09.07.11  Hanne Sofie Sneum  CAPS 
Katteklubben Midt-Norge  10.07.11  Vesna Riznar Resetic CAPS, Beste klubbkatt total 
Rosekatten  06.08.11 Eva W Schilla CAPS, NOM, BIS  
Rosekatten  07.08.11  Sirpa Lindeløf  CAPS, NOM 
Adelkatten 10.12.11  Mira Fonsen  CAPS, NOM 
Adelkatten  11.12.11  Marie Westerlund CAPS, NOM
Trønderkatten 31.03.12 Yan Roca Folch  CAPS, NOM, BIS 

Trønderkatten 01.04.12 Sirpa Lindeløf 4 Supreme Premier, NOM, BIS 
KKMN 04.08.12 Thea Friskovec 2 Beste KKMN katt 2011, HP, NOM
KKMN 05.08.12
Sunnmørskatten 29.09.12
Sunnmørskatten 30.09.12
Adelkatten
Adelkatten

IC/PR (N) Kattehula`s Pepper

KLUBB   DATO  DOMMER  KL  RESULTAT
Telemark Rasekattklubb  24.07.10  Alexey Shchukin  12  EX1
Telemark Rasekattklubb  25.07.10  Charles Spijker  12  EX1
Vestkystkatten  31.07.10  Stephe Bruin  12  EX1 
Vestkystkatten  01.08.10  Lili Anciau  12  EX1, NOM
Scandinavian Winner Show  11. og 12.09.10  Dietmar Sagurski  12  EX1 
Adelkatten  11.12.10  Anna Wilczek  11  EX1 
Adelkatten  12.12.10  Lena S Chapmann  11  EX1 
Sundsvalls Kattklubb  22.01.11  Stephe Bruin  11  EX1, NOM 
Sundsvalls Kattklubb  23.01.11  Marianne Roth  11  EX 1 
Trønderkatten  16.04.11  Anne Veland  CAC 
Trønderkatten  17.04.11  Donatella Mastrangelo  CAC 
Storsjøkatten 30.04.11  Fransoise Millicent-Dubois  Champion 
Storsjøkatten  01.05.11 Charles Spijker  CACIB 
Adelkatten 10.12.11 Thea Friskovec  CACIB 
Adelkatten  11.12.11 Charles Spijker  Internasjonal Champion 
Trønderkatten 31.03.12 Jaana Jyrkinen  10  CAP, NOM 
Trønderkatten 01.04.12 Thea Friskovec  10  CAP, NOM 
Storsjøkatten  28.04.12   Anne Veland 10  Premier, NOM
Storsjøkatten  29.04.12  Sabine Drieling CAPIB, NOM 
KKMN 04.08.12 Thea Friskovec  CAPIB 
KKMN  05.08.12  Charles Spijker  Internasjonal Premier, NOM, Beste klubbkatt total 
Sunnmørskatten  29.09.12       
Sunnmørskatten  30.09.12       
Adelkatten  24.11.12       
Adelkatten  25.11.12       
         
         
         
         

 

(N) Kattehula`s Xookie Blue

 

KLUBB  DATO DOMMER  KLASSE RESULTAT 
Sunnmørskatten  29.09.12     12 Ex 1 
Sunnmørskatten 30.09-12    12  Ex 1 
Adelkatten  24.11.12  Lena S Chapman  12  Ex 1 
Adelkatten  25.11.12  Thea Friskovec  12  Ex 1 
Trønderkatten         
Trønderkatten         
Storsjøkatten     Lone Lund    Ex 1 BIV
Storsjøkatten